Deň vody na našej škole

Moje mesto - PREŠOV 2017

Pripomienka 770. výročia od prvej písomnej zmienky

WORLD CHALLENGE DAY 2017

Propagácia zdravého životného štýlu, pohyb v rytme

Webstránka našej školy získala najlepšie hodnotenie

Projekt IQkids - hodnotenie webových stránok prešovských základných škôl

:: Aktuality

Školská jedáleň

Aktualizácia jedálneho lístka

Otvorenie školského roka 2017/2018

Pozrite si zábery z otvorenia nového školského roka. Reportáž z tohto slávnostného dňa uvidíte v našom Magazíne už čoskoro. Tak nás nezabudnite sledovať.

Prírodovedno – vlastivedná exkurzia Bardejov – Bardejovské Kúpele

13. septembra 2017 sa žiaci tretieho ročníka zúčastnili exkurzie do mesta Bardejov, ktoré je známe svojimi historickými pamiatkami. Mali sme možnosť vidieť krásne zachovalé stredoveké hradby mesta, Baziliku sv. Egídia, budovu radnice a  stredoveké centrum, ktoré je od roku 2000 zapísané medzi lokality Svetového dedičstva UNESCO.

Príhovor štátneho tajomníka MŠVVaŠ SR

Prostredníctvom školskej televízie K2 sa učiteľom a žiakom našej školy prihovoril Mgr. Peter Krajňák, štátny tajomník Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Čo nám zaželal do nového školského roka si môžete pozrieť v priloženom videu.

Triedny aktív 12.9.2017

Vážení rodičia!

Riaditeľstvo školy, v mene všetkých pedagogických zamestnancov,  Vás pozýva na triedny aktív, ktorý sa uskutoční dňa 12.09.2017 o 16,30 hod. v triedach 1.-9. ročníka.

Zasadnutie Rodičovskej rady  sa uskutoční v uvedený deň o 16,00 hod. v zborovni školy.

Tešíme sa na stretnutie.

PaedDr. Eva Bilišňanská

Školský  špeciálny pedagóg

Pridaná nová sekcia "ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG"

Slávnostné otvorenie školského roka 2017/2018

Vážení  rodičia, milí žiaci!

Riaditeľstvo školy  oznamuje, že slávnostné otvorenie školského roka 2017/2018 sa uskutoční  4. 9.2017 o 8,00 hod. v átriu školy.

PaedDr. Eva Bilišňanská

ORGANIZÁCIA ŠKOLSKÉHO ROKA 2017/2018

Pridaná sekcia

ORGANIZÁCIA ŠKOLSKÉHO ROKA 2017/2018

Májová akadémia 2017

Májová akadémia má na našej škole dlhoročnú tradíciu. Tohtoročná spôsobila, že  Prešov opäť ožil folklórom.

Majstrovstvá Európy v mažoretkovom športe 2017

Záver roka si naše mažoretky vychutnali v talianskej Giulianove, kde sa tohto roku konali Majstrovstvá Európy. Celoročné tréningy a snaha dievčat neboli zbytočné. Dievčatá súťažili v kategóriách Flag a Pom-pom a domov sa vrátili s oceneniami.

Dievčatám srdečne blahoželáme za výbornú reprezentáciu a prajeme im veľa ďalších úspechov.

Mgr.Eva Labudová