Deň vody na našej škole

Moje mesto - PREŠOV 2017

Pripomienka 770. výročia od prvej písomnej zmienky

WORLD CHALLENGE DAY 2017

Propagácia zdravého životného štýlu, pohyb v rytme

Webstránka našej školy získala najlepšie hodnotenie

Projekt IQkids - hodnotenie webových stránok prešovských základných škôl

:: Aktuality

Úspechy našich žiakov

Pridaná sekcia ÚSPECHY ŽIAKOV V ŠKOLSKOM ROKU 2017/2018

VÝLET DO TRICKLANDIE,  JÚN 2018

Dňa 15.06.2018 sa v rámci projektu „Starší mladým a naopak“ konal celodenný výlet do najzábavnejšej galérie v Starom Smokovci – TRICKLANDIA. Seniori spolu s deťmi navštívili Tricklandiu -  je to miesto, kde sme zažili jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií. V jej priestoroch sme našli námety slovenských ľudových povestí, rozprávok, ako aj reálie obcí a zámkov Slovenska. Bola to naša posledná spoločná akcia v tomto školskom roku. Už teraz sa tešíme na ďalší školský rok a našich seniorov.

Bc. Lucia Vardžiková

Posledné vydanie Magazínu v školskom roku 2017/2018

Pozrite si posledné vydanie Magazínu v tomto školskom roku.

Mgr. M. Semančík

Školská jedáleň

Aktualizácia jedálneho lístka

Jazykový časopis ŠAFRAN

Predstavujeme ďalšie číslo nášho školského časopisu ŠAFRAN.

Odhlasovanie zo stravy

Z dôvodu ukončenia školského roka

a z dôvodu výpočtu množstva potravín potrebných na posledné dni môžete odhlasovať stravu  najneskôr do 25.06.2018 do 14. hodiny

Po tomto termíne odhlasovanie zo stravy nebude možné!

DEŇ DETÍ V EKOPARKU, JÚN 2018

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí 01.06.2018, sa stretli žiaci so seniormi v rámci projektu „Starší mladým a naopak“. Stretnutie prebiehalo v krásnom prírodnom areáli Ekoparku Holá hora v Prešove. Nechýbala ani pani primátorka Andrea Turčanová, ktorá nás prišla pozdraviť a zasúťažiť si spolu s nami. Seniori si pripravili rôzne súťaže ako hod granátom, šípky, prenos loptičky v polievkovej lyžici, rybárčenie nad fľašou a veľa ďalších vtipných súťaží. Okrem súťaží si deti prezreli areál Ekoparku a zvieratá, ktoré sa tam nachádzajú. Za absolvované súťaže boli deti odmenené sladkosťami. V Ekoparku bolo slnečno a teplo, príjemne a veselo. Tešíme sa opäť na ďalšie stretnutie.

Bc. Lucia Vardžiková

Školský časopis

Aktualizácia sekcie školský časopis

Surfer 2017/ 2018

Skrátenie vyučovania 22.6.2018 – 28.6.2018

VÁŽENÍ RODIČIA!

Riaditeľstvo základnej školy  ZŠ Kúpeľná 2 oznamuje, že vyučovanie v dňoch 22.6.2018 – 28.6.2018 sa skracuje nasledovne:

• 1.- 4.ročník    sa vyučuje  4 vyučovacie hodiny
  • 5.- 9.ročník    sa vyučuje  5 vyučovacích hodín

Prevádzka ŠKD  je v bežnom režime do 17:00 hod.

PaedDr.Eva Bilišňanská

Projekt Moja rodina

V priebehu mesiaca máj, v ktorom oslavujeme Deň matiek , žiaci 3. a 4. ročníkov, pripravili projektové práce na tému Moja rodina. Žiaci mali možnosť  svojimi výtvarnými a literárnymi prácami prezentovať svoju rodinu. Žiaci vo svojich projektoch preukázali veľkú mieru tvorivosti , nápaditosti a šikovnosti. Všetky práce boli zverejnené na chodbách našej školy. Veľkým ocenením  práce  našich tretiakov a štvrtákov bol veľký záujem o vystavené práce zo strany spolužiakov z ostatných tried .

Pripravila : Paed Dr. Bucková