Hviezdoslavov Kubín 2016

8.marca 2016 sa na našej škole konalo školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín.

MDŽ v 7.A

Chlapci z našej triedy 7.A si spomenuli aj na nás –dievčatá zo 7.A, keď cez prestávku sa zrazu zjavili so žltými ružami v rukách a milým blahoželaním k MDŽ.

aliansky Maťko Jozefa Cígera Hronského 2016

Dňa 26.1.2016 sa v Detskej knižnici Slniečko v Prešove konal 23. ročník okresnej súťaže v prednese slovenskej ľudovej povesti.

Novoročný športový turnaj rodičov a žiakov

Nový rok 2016 privítal naše deti a ich rodičov v športovom duchu. Dňa 15.januára sme spolu zažili príjemné športové popoludnie.

Staré grécke báje a povesti

Dňa 24. 2. 2016 sa v našej škole uskutočnila dejepisná súťaž s názvom „Staré grécke báje a povesti“.

SUPERSTAR 2016

Dňa 1.3.2016 sme sa zábavali – spievali a tancovali.

Vianočná akadémia

Pestrý program v podaní detí, plný spevu, tanca a príjemnej atmosféry

Školská májová akadémia

27. máj 2016, PKO Prešov

:: Aktuality

Zoznamy prvákov

Pridaná nová sekcia "ZOZNAMY PRVÁKOV"

Školská jedáleň

Aktualizácia jedálneho lístka

PRIHLÁŠKA NA ŠKOLSKÉ STRAVOVANIE

Vážení rodičia!

Riaditeľstvo školy Vám oznamuje, že s blížiacim sa otvorením nového školského roka 2016/2017, je potrebné v prípade záujmu o školské stravovanie pre Vaše dieťa  vypísať  záväznú prihlášku - Zápisný lístok stravníka pre školský rok 2016/2017.

Zápisný lístok stravníka sa vydáva v kancelárii  stravovacieho zariadenia  pri ZŠ, Kúpeľná 2, Prešov v dňoch od 22.08. – 31.08.2016 ,  v čase  od 10,00 hod – 13,00 hod. alebo si ho môžete stiahnuť tu:  zápisný lístok - žiak

PaedDr. Eva Bilišňanská

riaditeľka  školy

Pracovné ponuky

Základná škola, Kúpeľná 2, Prešov, vypisuje výberové konanie na voľné pracovné miesto vedúcej školskej jedálne.

V prípade záujmu kontaktujte nás: skola@zskuppo.sk alebo
riaditeľka 0911 899 919

Úspechy našich žiakov

Pridaná sekcia ÚSPECHY ŽIAKOV V ŠKOLSKOM ROKU 2015/2016

Jazykovo-geografická exkurzia

Dňa 08.06.2016 sa žiaci 9.A a 9.C zúčastnili zaujímavej exkurzie. V dopoludňajších hodinách navštívili vodnú nádrž Starina (okr. Humenné). Na vodnej nádrži im premietli zaujímavý dokument o výstavbe a význame vodnej nádrže.

zást. riad. Mgr. R. Klučárová, PaedDr. M. Beňková, Mgr. M. Chovancová, Mgr. J. Vozárová

ŠKOLSKÝ  VÝLET  PAVLOVCE

Dňa 2.6.a 6.6.2016 absolvovali  žiaci 2.ročníkov výlet v Pavlovciach. Aj keď  II.C a II.D triede neprialo počasie, výlet sa vydaril. Žiaci mali možnosť sa na náučnom chodníku oboznámiť s faunou a flórou tunajších lesov, s turistickými značkami. Najväčší zážitok mali z farmy a z jej obyvateľov.

Pripravila: Mgr. Jana Augustínová

Dňa 19.5.2016 sa 55 žiakov našej školy zúčastnilo medzinárodnej súťaže v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl.

Naša škola sa umiestnila medzi 10 školami s počtom nad 50 žiakov na krásnom 2.mieste s najvyššou priemernou % úspešnosťou v riešení úloh, t.j.80,71%.

Posledné vydanie nášho Magazínu v tomto školskom roku

Pozrite si posledné vydanie nášho Magazínu v tomto školskom roku.

Mgr. Maroš Semančík

Pomôcky pre 2.-4. roč.