• ZŠ Kúpeľná 2, Prešov

    ZŠ Kúpeľná 2, Prešov

    1973 - 2023

  • ZŠ Kúpeľná má 50 rokov

    ZŠ Kúpeľná má 50 rokov

    1973 - 2023

Škola
Škola2

:: 2 percentá z dane

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

 

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše OZ – „Školák“. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

 

Ak  Vás zdaňuje zamestnávateľ,  môžete  potvrdenie o zaplatení dane a Vyhlásenie o poukázaní 2 % z dane poslať v zalepenej obálke do 25.4.2024  po dieťati triednemu učiteľovi alebo doručiť p. PaedDr. Márii Gabrielyovej, zást. riad. školy.

 

My zabezpečíme, aby sa príslušné dokumenty dostali na daňový úrad do 30.4.2024.

Za podporu vopred ďakujeme.

Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
OK