Tvorivé dielne v školskom klube

Výrova vianočných ozdôb a darčekov

Imatrikulácia prvákov

Školský rok 2019/2020

:: Školská knižnica

Školská knižnica 2020/2021

Otváracie hodiny:

Streda – veľká prestávka

-- popoludní: 14:00 hod. – 15:00 hod.

V súčasnosti je školská knižnica okrem výpožičiek literatúry aj miestom na realizáciu zaujímavých vyučovacích hodín, informačnej výchovy či mimoškolskej krúžkovej činnosti žiakov. Realizujú sa tu podujatia ako Európsky deň jazykov, dejepisná súťaž Staré grécke báje a povesti, recitačné súťaže či olympiády. Aktívne sa zapájame aj do súťaže Medzinárodný deň školských knižníc a Záložka do knihy spája školy. Organizujeme školskú čitariádu, výstavky ilustrácií žiakov a besedy so spisovateľmi.

Školská knižnica je v školskom roku 2020/2021 otvorená každú stredu počas veľkej prestávky, a tiež v čase od 14:00 hod. do 15:00 hod. spolu s anglickou miniknižnicou...

Teší sa na Vás Mgr. Beáta Karašová

“V prípade dobrých kníh, nejde o to, koľkými z nich prejdete skrz na skrz. Ide o to, koľko z nich prejde skrz na skrz priamo do vás.”

Mortimer J. Adler

“Knihy sú najtichším a najstálejším priateľom. Sú najprístupnejším a najmúdrejším poradcom a najtrpezlivejším učiteľom.”

Charles William Eliot

“Ak neradi čítate, tak ste len nenašli tú správnu knihu.”

J.K. Rowling