1. vydanie Magazímu v šk. roku 2018/2019

Pozrite si 1. vydanie Magazínu v tomto školskom roku.

Mgr. Maroš Semančík

ŠPORTOVÝ DEŇ – MINIMARATÓN, SEPTEMBER 2018

Dňa 14. 09. 2018 zorganizoval Slovenský atletický zväz – Detská atletika pre deti športovú akciu – MINIMARATÓN, ktorý sa konal pod záštitou mesta Prešov a fakulty športu PU. Deti mali príležitosť si vyskúšať niektoré z disciplín detskej atletiky a súčasne otestovať svoju rýchlosť v behu na 150 m.

VÍŤAZSTVO ZŠ KÚPEĽNÁ  - NAJ WEBOVÉ  STRÁNKY PREŠOVSKÝCH ŠKÔL

Nielen firmy, podniky, ale i školy si vytvárajú svoje webstránky, ktoré odzrkadľujú ich prácu, úspechy, aktivity či samotný život v škole.   V dnešnej dobe sa webová stránka stala súčasťou  nás všetkých, občas si nedokážeme bez nej predstaviť náš chod firmy či školy.   A my sme práve jedna z takýchto škôl. Na našej stránke  sa záujemci môžu dočítať o našom aktuálnom dianí, našich úspechoch. Môžu ju sledovať  ľudia aj za hranicami nášho mesta a možno aj štátu.

Ukončenie školského roka 2017/2018

Pozrite si video zo slávnostného ukončenia školského roka 2017/2018.

Ešte pred posledným odbitím školského zvončeka sa žiaci našej školy dočkali ocenenia za úspech v medzinárodnej súťaži v anglickom jazyku pod názvom ENGLISHSTAR. Súťaž, ktorá zábavnou formou nabáda žiakov k učeniu sa anglického jazyka sa našim žiakom veľmi páčila, o čom svedčia aj úsmevy detí na fotografiách z oceňovania... a teraz ... Hor sa na prázdniny!

Mgr.Miroslava Chovancová, Mgr.Lenka Kušnírová

VÝLET DO TRICKLANDIE,  JÚN 2018

Dňa 15.06.2018 sa v rámci projektu „Starší mladým a naopak“ konal celodenný výlet do najzábavnejšej galérie v Starom Smokovci – TRICKLANDIA. Seniori spolu s deťmi navštívili Tricklandiu -  je to miesto, kde sme zažili jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií. V jej priestoroch sme našli námety slovenských ľudových povestí, rozprávok, ako aj reálie obcí a zámkov Slovenska. Bola to naša posledná spoločná akcia v tomto školskom roku. Už teraz sa tešíme na ďalší školský rok a našich seniorov.

Posledné vydanie Magazínu v školskom roku 2017/2018

Pozrite si posledné vydanie Magazínu v tomto školskom roku.

Mgr. M. Semančík

Odhlasovanie zo stravy

Z dôvodu ukončenia školského roka

a z dôvodu výpočtu množstva potravín potrebných na posledné dni môžete odhlasovať stravu  najneskôr do 25.06.2018 do 14. hodiny

Po tomto termíne odhlasovanie zo stravy nebude možné!

DEŇ DETÍ V EKOPARKU, JÚN 2018

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí 01.06.2018, sa stretli žiaci so seniormi v rámci projektu „Starší mladým a naopak“. Stretnutie prebiehalo v krásnom prírodnom areáli Ekoparku Holá hora v Prešove. Nechýbala ani pani primátorka Andrea Turčanová, ktorá nás prišla pozdraviť a zasúťažiť si spolu s nami. Seniori si pripravili rôzne súťaže ako hod granátom, šípky, prenos loptičky v polievkovej lyžici, rybárčenie nad fľašou a veľa ďalších vtipných súťaží. Okrem súťaží si deti prezreli areál Ekoparku a zvieratá, ktoré sa tam nachádzajú. Za absolvované súťaže boli deti odmenené sladkosťami. V Ekoparku bolo slnečno a teplo, príjemne a veselo. Tešíme sa opäť na ďalšie stretnutie.

Skrátenie vyučovania 22.6.2018 – 28.6.2018

VÁŽENÍ RODIČIA!

Riaditeľstvo základnej školy  ZŠ Kúpeľná 2 oznamuje, že vyučovanie v dňoch 22.6.2018 – 28.6.2018 sa skracuje nasledovne:

• 1.- 4.ročník    sa vyučuje  4 vyučovacie hodiny
  • 5.- 9.ročník    sa vyučuje  5 vyučovacích hodín

Prevádzka ŠKD  je v bežnom režime do 17:00 hod.

PaedDr.Eva Bilišňanská

riaditeľka školy