CEZPOĽNÝ BEH 2019

Dňa 27.9.2019 sa družstvo dievčat a jeden chlapec z našej školy zúčastnili súťaže v Cezpoľnom behu- okresného kola. Prezentácia, zahájenie a aj vyhlásenie výsledkov tejto atletickej súťaže sa konali na ZŠ Šmeralova v Prešove.

Mgr. Marián Ferík

Magazín september 2019/2020

Pozrite si najnovšie vydanie nášho Magazínu.

Hodina v knižnici Slniečko 24.9.2019

24.9.2019 bol pre žiakov 2.ročníkov zaujímavý. Tento deň sa niesol v znamení hesla: „Poď, budem ti čítať! ”

Pripravili: Mgr.J.Augustínová,  Mgr.J.Gaľanová,
                  Mgr.Z.Stašová,   Mgr. I.Hermanovská

NA KOLOBEŽKE BEZPEČNE 2019

V rámci Európskeho týždňa športu , sme si pre deti v ŠKD pripravili dňa 23.09.2019 akciu s názvom „Na kolobežke bezpečne“. Deti si najprv zopakovali pravidlá cestnej premávky a bezpečnej jazdy. Nakoniec si všetci vyskúšali a precvičili svoje zručnosti v jazde na kolobežke.

Mgr. Ľudmila Krištofová

Európsky týždeň športu 2019

Piaty ročník Európskeho týždňa športu na Slovensku sa niesol znova v duchu hesla Buď aktívny. V roku 2018 bolo  na Slovensku registrovaných 659 športových akcií. Celkovo bolo na podporu Európskeho týždňa športu registrovaných viac ako 1000 podujatí, na ktorých sa aktívne zúčastnilo vyše 200 000 detí a dospelých. Medzi účastníkmi bola aj naša škola.

Mgr.Zuzana Milá

Svetový deň  mlieka 2019

Mlieko v ľudskej výžive sa považuje za najhodnotnejšiu potravinu, pretože obsahuje všetky živiny, nevyhnutné
pre zachovanie a vývoj života. Obsahuje  živočíšne bielkoviny, ľahko stráviteľný tuk a celý rad dôležitých minerálnych látok. Mliečne výrobky sú významným zdrojom vápnika.
Deň mlieka- 20.9.2019 si žiaci na 1.stupni  pripomenuli prezentáciami o mlieku a jeho výrobkoch,  výtvarnými prácami, zhotovením  výrobkov z mliečnych  obalov a samotnou ochutnávkou  mlieka.
Pripravila: Mgr. Jana Augustínová

Detská atletika 2019

V piatok 13.9.2019 sme sa zúčastnili krásnej športovej akcie pod názvom  DETSKÁ ATLETIKA.

Uzávieka  Ulice Tarasa Ševčenka

Ulica Tarasa Ševčenka je od 5. septembra uzavretá.

Od 5. septembra 2019 bude uzavretá Ulica Tarasa Ševčenka. Dôvodom je výmena kanalizačného potrubia. Úplná uzávierka ulice T. Ševčenka bude od 5.9.2019 od 8.00 hod. do 24.9.2019, a to od križovatky Kúpeľná - Tarasa Ševčenka po bytový dom Ul. Tarasa Ševčenka 22.

Slávnostného otvorenia  školského roka 2019/2020

Pozrite si krátky zostrih zo slávnostného otvorenia nového školského roka.

Mgr. Maroš Semančík

Nový školský rok, nová výzdoba tried

Nový školský rok, nová výzdoba tried. Na školský rok 2019/2020 sme pripravení!