:: Školská televízia

Markíze rastie konkurencia!

O našu K2 sa zaujímali už aj v Markíze. Pozrite si reportáž z Televíznych novín.

Televízia K2 sa zúčastnila Novoročného športového popoludnia. Do  rôznych súťažných disciplín sa zapojili deti so svojimi rodičmi. Pozrite si zostrih z tejto akcie.

Ponúkame Vám zostrih z Vianočnej akadémie ŠKD.

Prečítajte si novoročné priania našich žiakov.

Pozrite si vianočné vydanie nášho Magazínu!

Pozrite si novembrové vydanie relácie Magazín.

Po prázdninách sme späť. Tentokrát aj s novou grafikou, novým logom a novým názvom. Od tejto chvíle sledujete školskú televíziu K2.

Ponúkame Vám už piate vydanie relácie Aktuality. V tomto vydaní sme sa venovali Májovej akadémii, akciám, ktoré sa konali pri príležitosti Dňa detí a zmapovali sme pre Vás športové dopoludnie, ktoré malo príznačný názov – Šport nás spája.

Ponúkame Vám záznam z Májovej akadémie. Pripomeňte si spolu s nami tie najkrajšie okamihy.

Pozrite si záznam z besiedky, ktorú pripravila pani učiteľka Karašová so svojimi žiakmi z II. D, pri príležitosti Dňa matiek.