:: Školská televízia

Pozrite si nové vydanie relácie AKTUALITY.  Boli sme pri tých najdôležitejších udalostiach, ktoré sa na našej škole udiali v mesiacoch marec a apríl.

Nové vysielacie štúdio, nový úvodný jingel a nové témy.  Pozrite si 3.vydanie relácie AKTUALITY.

Pozrite si 2. vydanie relácie AKTUALITY. Opäť sme pre Vás zmapovali tie najdôležitejšie udalosti, ktoré sa udiali na našej škole.

Dnešným dňom spúšťame našu novú školskú televíziu. Jej hlavným cieľom  je mapovať dianie na našej škole. Zároveň ponúka žiakom možnosť vyskúšať si prácu televíznych moderátorov a redaktorov ako aj možnosť pracovať s profesionálnym vysielacím softvérom.

Na stránku našej školy pribudlo prvé video

V sekcii videogaléria si môžete pozrieť prvé video z rozlúčky deviatakov v šk. roku 2013/2014