:: Aktuality

Starší mladým a naopak - športový deň

Dňa 18.9.2014 sa žiaci našej školy zúčastnili zaujímavého dopoludnia v rámci projektu „Starší mladým a naopak“, ktorého cieľom je prehlbovanie vzťahov medzi deťmi a seniormi. Počas celého dopoludnia sa aktivity niesli v dobrej atmosfére plnej radosti a súťaživosti.

Farebné žabky

19.9.2014 pre deti ŠKD pripravili pani vychovávateľky športové popoludnie spojené so súťažou Farebné žabky. Súťažili deti  prvých ročníkov a ostatné deti  ich povzbudzovali.  Po náročnej súťaži boli najúspešnejší odmenení.

Prezentácia mažoretiek

Školský rok sme začali veselo a nábor nových členiek sme spestrili prezentáciou našich mažoretiek pred školou.

Otvorenie školského roka s novou pani riaditeľkou

Po dlhých letných prázdninách sa opäť začala škola. Slávnostné otvorenie nového školského roka bol významným dňom najmä pre prváčikov. V tento dôležitý deň nechýbali ani rodičia a ostatní príbuzní, ktorí s veľkým záujmom sledovali svoje ratolesti.

Naši deviataci sa lúčili so školou

Naši deviataci sa rozhodli podniknúť netradičnú vec v našej škole - rozlúčkový večierok v štýle retro. Konal sa 26. júna v školskej jedálni a pozvali naň všetkých učiteľov. Nebola to len taká hocijaká rozlúčka. Tancovali aj takí, na ktorých by ste ani nepomysleli. Programom naši deviataci prekvapili všetkých: prezentácie zo života tried, tance, piesne, jednoducho veselá rozlúčka. Nakoniec však došlo aj na slzy. Rozlúčka sa dotkla zaiste všetkých sŕdc a za to patrí všetkým účinkujúcim poďakovanie.