Slávnostného otvorenia  školského roka 2019/2020

Pozrite si krátky zostrih zo slávnostného otvorenia nového školského roka.

Mgr. Maroš Semančík

Nový školský rok, nová výzdoba tried

Nový školský rok, nová výzdoba tried. Na školský rok 2019/2020 sme pripravení!

Mgr. Maroš Semančík

Záujmové útvary

Aktualizácia sekcie záujmové útvary

Magazín jún 2018/2019

Pozrite si najnovšie vydanie Magazínu.

Mgr. M. Semančík

Slávnostné ukončenie šk. roka 2018/2019

Krátky zostrih zo slávnostného ukončenia školského roka 2018/2019.

Prihlásenie na školské stravovanie v šk. roku 2019/2020

Vážení rodičia!

Riaditeľstvo školy Vám oznamuje, že v termíne do 28.6.2019 je nevyhnutné vykonať osobnú návštevu aj s so zápisným lístkom za účelom potvrdenia návratky  zo zápisného lístka vedúcou školskej jedálne v súvislosti s prihlásením svojho dieťaťa na školské stravovanie od 3.9.2019.

PaedDr. Eva Bilišňanská

OZNAM ŠJ, jún 2019

1. Vedúca ŠJ oznamuje stravníkom, že z dôvodu celoročnej uzávierky je možné vyhlásiť alebo prihlásiť obedv školskej jedálni najneskôr  do: 21.06.2019 / 14,00 hod./

Po tomto termíne sa odhlasovať už nebude. V prípade choroby , alebo iných nepredvídaných okolností je možné si obed vybrať do obedára.

2. Upozorňujeme na zmenu vo výdaji obedov a to:

Piatok 28.06.2019   od 10,30 hod. do 12,00 hod.

Športový deň so seniormi 2019

Dňa 07.06.2019 sa v rámci projektu Starší mladým a naopak konal Športový deň. Pre seniorov a deti z mesta Prešov boli pripravené súťaže ako hod šípkami, lesná cestička,  streľba na bránku, rybník a stanovište so záchranárom, kde si deti vyskúšali svoje vedomosti. Okrem súťaží si deti prezreli areál Ekoparku a zvieratá, ktoré sa tam nachádzajú. Za absolvované súťaže boli deti odmenené sladkosťami. Deti a seniori strávili príjemný deň a navzájom sa povzbudzovali.

Mgr. Veronika Repková

INDIÁNSKY POKLAD, 07.06.2019

V piatok 7.6.2019 sa deti z ŠKD zúčastnili na zábavnom popoludní, ktoré  nieslo  názov “Indiánsky poklad". Deti si zahrali rôzne hry, napríklad Tanec kmeňa, Slepý indián, Indiánska skúška obratnosti a iné,   kde predviedli svoju šikovnosť, múdrosť, opatrnosť a zručnosť. Najdôležitejšie bolo, aby  si každé oddelenie určilo svojho "náčelníka". Úlohou "náčelníkov" bolo vyriešiť  tajničku, ktorá napovedala kde nájdu poklad pre svoj "kmeň" - oddelenie.  Po  určitom  riešení, úsudku a zvážení, náčelník náčelníkov vyriekol výsledok znenia tajničky: Indiánsky poklad nájdeme na ZŠ Kúpeľná 2. Všetky deti boli odmenené sladkosťou, oddelenia hračkami  a "náčelníci" osobným darčekom a hlasným  pokrikom od detí zo svojich "kmeňov" -  oddelení.

Vychovávateľka Mgr. Ľudmila Garberová

ŠKD V SMŠ MAMAJÁČIK 2019

Dňa 27.05.2019 boli deti z prvého ročníka navštíviť súkromnú materskú škôlku – Mamajáčik. Počas návštevy sme si prezreli ich krásne priestory, zahrali sa spolu s deťmi a porozprávali sme budúcim prvákom, na čo všetko sa môžu tešiť, keď sa z nich v septembri stanú školáci. Deti si v Mamajáčiku užili príjemné popoludnie, za čo sa chceme veľmi pekne poďakovať.

Bc. Lucia Vardžiková