:: Novinky

Školské rádio

Milí žiaci,

každý nový školský rok je pre Vás určite niečím výnimočným, pretože máte pred sebou množstvo nových výziev. Jednou z nich bude štart projektu „školské rádio“.

Vieme, že sa mnohí  tešíte viac ako na hodiny na prestávky, na to, že ich strávite vymieňaním si historiek so spolužiakmi, ale určite si neraz pustíte nejaké video alebo pesničku z telefónu. Veríme, že uvítate aj možnosť vypočuť si v pravidelných intervaloch novinky zo ZŠ Kúpeľnej, o ktoré sa s Vami podelia moderátori a ich hostia prostredníctvom spomínaného školského rádia.

Pred prvým vysielaním potrebujeme vyriešiť ešte jeden problém, obsadiť miesto moderátorov. Preto vyhlasujeme konkurz, na ktorý pozývame väčších i menších žiakov, chlapcov i dievčatá, jednoducho všetkých, ktorí hravo zvládnu bezchybné prečítanie textu, ale aj spontánny rozhovor s hosťami.

Konkurz sa uskutoční dňa 14.9.2022 od 14:15 v učebni HUV/VYV.

Tešíme sa na Vás!

Mgr. Milan Čeremeta