:: Novinky

O Z N A M ŠJ

Zákonný zástupca prihlási žiaka do zariadenia školského stravovania prostredníctvom Zápisného lístka stravníka (podľa §9 ods. e) vyhlášky č. 330/2009 Z. z.), v ktorom svojim podpisom berie zodpovednosť za prihlasovanie a odhlasovanie zo stravy, súhlasí s podmienkami organizácie režimu stravovania v školskej jedálni a s podmienkami úhrady nákladov na stravovanie.

Zápisný lístok treba vyplniť a podpísať :

1. Zápisný lístok môžete priniesť osobne do ŠJ
  2. Podpísaný a preskenovaný zápisný lístok poslať mailom (okrem žiakov 1.ročníka) na adresu:  sjkupelna@gmail.com

Vedúca ŠJ Vám potvrdí prijatie zápisného lístka e-mailovou odpoveďou. Termín na odovzdanie zápisných lístkov a na úhradu stravného je najneskôr do 30.8.2021, aby stravovanie mohlo začať od 2.9.2021

Nepodpísaný zápisný lístok bude vrátený zákonnému zástupcovi na podpis. Zápisný lístok treba vypísať a podpísať pre každého stravníka zvlášť. V zápisnom lístku treba napísať triedu, ktorú žiak BUDE navštevovať v novom školskom roku a záväzný dátum, od kedy chcete dieťa prihlásiť na obed (od 02.09. alebo až od 03.09.2021...) Podpísaný zápisný lístok odovzdá len záujemca o stravovanie.

Oznam pre našich prváčikov :  Zákonný zástupca/rodič/ týchto žiakov sa musí dostaviť osobne do školskej jedálne, aby mu bol pridelený variabilný symbol a vydaný čip, na základe ktorého môže vykonať úhradu za stravovanie.

Stravovanie v školskej jedálni sa bude poskytovať od 2. 9. 2021 po splnení troch podmienok:

1. vyplnený, podpísaný a odovzdaný Zápisný lístok stravníka

2. vopred uhradené stravné (mesačné, polročné, ročné)

3. platný bezkontaktný čip

Stránkové dni a hodiny :    od 17.08.2020 - 30.08.2020         od 8.00 hod. – 11.30 hod.

Ostatné informácie u vedúcej ŠJ alebo odporúčam preštudovať záložku STRAVOVANIE  v školskom roku 2021/2022 na stránke školskej jedálne.

Ing. Poperníková Natália

vedúca školskej jedálne