:: Novinky

Detský čin roka 2014

Počas  štrnástich rokov sa už tradične v predvianočnom období stretávajú v Bratislave  deti z rôznych kútov Slovenska, aby si prebrali ocenenie za svoje dobré skutky. Projekt Detský čin roka sa obracia na deti, aby svojimi dobrými činmi urobili náš svet krajší a lepší.

Dobro je malý zázrak, ktorý dokáže zmeniť zvyčajné i nezvyčajné situácie v živote na niečo nezabudnuteľné.  Deti svojím konaním vnášajú do života iných radosť i silu nevzdávať sa a zvládať všetko, čo nás postretne.

berová komisia a Občianske združenie Detský čin roka  vybrali z 6 191 skutkov detí i kolektívov 35 nominácii v siedmych kategóriách.

V dňoch 8. – 9. 12.2014 v Zichyho paláci v Bratislave

Cenu ĽudiaĽuďom získala Antónia Barnová

žiačka 9.A v šk. r. 2013/2014

Za dlhodobú starostlivosť o opustených psíkov v útulku

Tonke za reprezentáciu našej školy srdečne blahoželáme, želáme veľa úspechov na gymnáziu J.A.Raymana a veľa dobrých skutkov.

15.12.2014 22:00