• Tvorivé dielne v školskom klube

    Tvorivé dielne v školskom klube

    Výrova vianočných ozdôb a darčekov

  • Imatrikulácia prvákov

    Imatrikulácia prvákov

    Školský rok 2019/2020

  • ZŠ Kúpeľná 2, Prešov

    ZŠ Kúpeľná 2, Prešov

    Oficiálna webstránka základnej školy

Škola
Škola2

:: Úspechy našich žiakov

UMIESTNENIE ŽIAKOV V SÚŤAŽIACH V ŠKOLSKOM ROKU 2019/2020

 

Trieda Meno a priezvisko Súťaž Umiestnenie
okr. kolo kraj. kolo celosl. kolo medzin. kolo
MATEMATIKA
II.D Boris Bocko Maksík 2     1.m  
II.D Zdenko Lupták Maksík 2     1.m  
II.C Karin Ferencová Maksík 2     2.m  
II.D Radoslava Radvanská Maksík 2     2.m  
II.B Tomáš Kolenka Maksík 2     2.m  
II.B Pavol Kundrát Maksík 2     2.m  
II.C Daniela Augustínová Maksík 2     3.m  
III.B Viktória Cimrová Maksík 3,4     3.m  
III.D Barbora Ligusová Maksík 3,4     1.m  
III.D Patrik Stupák Maksík 3,4     1.m  
III.C Matúš Lazorčák Maksík 3,4     2.m  
III.B Adam Pavlíček Maksík 3,4     3.m  
III.D Pavol Šilla Maksík 3,4     3.m  
IV.B Jonáš Haľko Maksík 3,4     3.m  
V.A Tomáš Saksun Matematická olympiáda 7.- 8.m      
V.C Tamara Humeníková Matematická olympiáda 9.- 14.m      
V.D Šimon Komara Matematická olympiáda 16. - 27.m      
SLOVENSKÝ JAZYK
IX.B Nevena Kraviarová Literárny Lučenec 2019      2.m  
VIII.A Klára Vaščáková Pocta Rázusovcom 2019      Čestné uznanie  
VIII.A Nina Vašková Horákova Štiavnica 2019/2020      Pochvalné uznanie  
VI.B Eva Vužňáková Šaliansky Maťko 2020 3.m      
VIII.A Hana Vorobelová Šumenie 2020      Čestné uznanie  
VIII.A Hana Vorobelová Slovo 2019      1.m  
IX.C Alexander Vojtek DÚHA 2019/2020      Čestné uznanie  
IX.A Ili Ivančová Literárne Košice 2020      Čestné uznanie  
VIII.A Hana Vorobelová Literárne Košice 2020      3.m  
VIII.A Hana Vorobelová Villa Zerna 2020      2.m  
IX.B Nevena Kraviarová Medziriadky 2020         
IX.A Ili Ivančová Rozlet 2020      1.m  
IX.B Nevena Kraviarová Rozlet 2020      2.m  
IX.B Zuzana Džačárová Rozlet 2020      3.m  
IV.D Richard Velgos Šaliansky Maťko 2020 3.m      
ANGLICKÝ JAZYK
VIII.B Barbora Šmihulová JASPO 2.m      
IX.A Ili Ivančová JASPO 2.m      
IX.A Jana Saksunová JASPO 2.m      
IX.A Ili Ivančová Olympiáda v ANJ 3.m      
V.B Filip Miženko Olympiáda v ANJ 9.m      
NEMECKÝ JAZYK
VII.A Peter Žarnay Olympiáda v NEJ   3.m    
IX.B Richard Gmitter Olympiáda v NEJ 5.m      
VII.B Sára Chovancová JASPO 1.m      
VIII.A Tadeáš Gabriely JASPO 1.m      
VIII.B Peter Krajňák JASPO 1.m      
IX.A Zoja Ambuchová JASPO 1.m      
IX.A Viktória Michlišinová JASPO 1.m      
IX.B Mária Šarišská JASPO 1.m      
RUSKÝ JAZYK
IX.A Katarína Kucanová Ruský film v škole     1.m  
IX.A Ili Ivančová Ruský film v škole     2.m  
VIII.C Tomáš Valenčin JASPO 1.m      
VIII.C Samuel Varhoľ JASPO 1.m      
VIII.B Jana Jakabčinová JASPO 1.m      
IX.B Bianka Baková JASPO 1.m      
IX.B Natália Kačmárová JASPO 1.m      
IX.A Karolína Hudá JASPO 1.m      
FRANCÚZSKY JAZYK
IX.A Tamara Demjanová JASPO 1.m      
IX.A Karolína Sabolová JASPO 1.m      
VII.C Elena Miženková JASPO 1.m      
ŠPANIELSKY JAZYK
IX.B Laura Šarišská JASPO 1.m      
IX.B Petra Fogašová JASPO 1.m      
IX.B Marc Bafalluy Gesti JASPO 1.m      
VII.A Mathias Višňovský JASPO 1.m      
VII.B Šarlota Sabolová JASPO 1.m      
VII.B Tereza Mušinská JASPO 1.m      
DEJEPIS 
VIII.A Hana Vorobelová Dejepisná olympiáda 6.m      
VIII.A Zuzana Vorobelová Dejepisná olympiáda 10.m      
VI.B Mária Radvanská Dejepisná olympiáda 14.m      
GEOGRAFIA
V.D Šimon Komara Geografická olympiáda  1.m      
V.A Liana Lipovská Geografická olympiáda  26.m      
V.D Richard Kaščák Geografická olympiáda  12.m      
VI.B Tomáš Marcin Geografická olympiáda  1.m   19.m  
VII.C Branislav Mamrák Geografická olympiáda  18.m      
VII.B Adam Maruša Geografická olympiáda  30.m      
IX.A Aleš Fáber Geografická olympiáda  5.m      
IX.A Sofia Murčinková Geografická olympiáda  20.m      
VIII.B Pavol Krajňák Geografická olympiáda  23.m      
CHÉMIA
VII.A Tadeáš Havír Chemická olympiáda 1.m      
IX.A Jana Saksunová Chemická olympiáda 2.m      
BIOLÓGIA
IX.B Nevena Kraviarová Biologická olympiáda -C 20.m      
IX.B Richard Gmitter Biologická olympiáda - C 10.m      
INFORMATIKA
IV.D Richard Velgos iBOBOR - Bobrík        
V.B Naďa Švecová iBOBOR - Bobrík        
IV.C Matej Fabián iBOBOR - Bobrík        
V.A Šimon Komara iBOBOR - Bobrík        
IV.A Timea Marcinová iBOBOR - Bobrík        
VI.A Natália Kroláková iBOBOR - Benjamín        
VII.A Krištof Kandera iBOBOR - Benjamín        
VII.C Daniel Hnatič iBOBOR - Benjamín        
VII.A Tadeáš Havír iBOBOR - Benjamín        
VII.C Jakub Lazorčák iBOBOR - Benjamín        
VIII.A Alica Augustínová iBOBOR - Kadet        
VIII.A Aneta Miženková iBOBOR - Kadet        
VIII.A Zuzana Vorobelová iBOBOR - Kadet        
IX.B Simon Zán iBOBOR - Kadet        
VÝTVARNÁ VÝCHOVA
IX.A Adam Osadzuk Vesmír očami detí     ocená práca  
VIII.A Klára Vaščáková Vesmír očami detí postup      
VIII.A Nina Vašková Vesmír očami detí postup      
VIII.A Ella Korečková DÚHA 2019/2020      2.m  
VIII.A Nevena Kraviarová DÚHA 2019/2020      čestné uznanie  
VEDOMOSTNÁ SÚŤAŽ  VŠETKOVEDKO
II.B Hugo Velgos Všetkovedko 2 1.m
II.C Karin Ferencová Všetkovedko 2 2.m
II.D Adrián Jutka Všetkovedko 2 2.m
II.D Radoslava Radvanská Všetkovedko 2 3.m
II.D Ela Paruševova Všetkovedko 2 3.m
III.B Adam Pavlíček Všetkovedko 3 1.m
III.B Gabika Ceperková Všetkovedko 3 2.m
III.C Jakub Geletič Všetkovedko 3 2.m
III.D Adam Sedlák Všetkovedko 3 3.m
III.D Annamária Dzivá Všetkovedko 3 3.m
IV.A Zuzana  Bačová Všetkovedko 4 1.m
IV.C Branislav Breza Všetkovedko 4 2.m
IV.D Richard Velgos Všetkovedko 4 2.m
IV.B Samuel Kašpar Všetkovedko 4 3.m
IV.B Pavol Rusňák Všetkovedko 4 3.m