:: Školská televízia

Májová akadémia má na našej škole dlhoročnú tradíciu. Tohtoročná spôsobila, že  Prešov opäť ožil folklórom.

V aktuálnom vydaní nášho Magazínu vás pozveme do divadla na predstavenie Neobyčajné dobrodružstvá malého Buratina.

Mgr. M. Semančík

Po mesiaci prinášame nové vydanie nášho Magazínu, ktorý je vysielaný prostredníctvom lokálnych televízií (TV7, TV Zemplín) a internetu.

Mgr. Maroš Semančík

V novom vydaní nášho Magazínu prinášame tieto témy:

Ples folklórneho súboru Rozmarija.

Súťaž amatérskych filmových tvorcov.

Fašiangovanie 2017.

Kurz prvej pomoci.

Mgr. Maroš Semančík

Pozrite si nové vydanie nášho Magazínu, v ktorom prinášame prehľad najzaujímavejších udalostí z našej školy.

Mgr. Maroš Semančík

Základná škola Kúpeľná vstúpila do nového roka športom. Novoročný športový turnaj pre žiakov a ich rodičov pripravili vyučujúce I. stupňa.

Školská televízia K2 Vám chce spríjemniť vianočné sviatky, a preto sme pre Vás pripravili vianočné vydanie nášho Magazínu.

Mgr. Semančík Maroš

V novom vydaní relácie Magazín prinášame tieto témy:

Zrekonštruovaný sklad soli na Solivare

Prešovskí žiaci sa učia základom čínskeho jazyka

Ideálna desiata

Medzinárodný deň školských knižníc

Pozrite si záznam z podujatia Babičkin prekrásny úsmev. Žiaci z ŠKD ním vzdali úctu svojim starým rodičom v rámci mesiaca úcty k starším.

Prinášame vám najnovšie vydanie nášho Magazínu. Porozprávali sme sa s básnikom Valentínom Šefčíkom, navštívili sme mediálny workshop a nenechali sme si ujsť ani vedomostný detský kvíz.