:: Olympiády, súťaže

Vyhodnotenie súťaže English Star!

V minulom školskom roku sa na našej škole konala medzinárodná súťaž ENGLISH STAR, kde sa zišlo 58 žiakov zo všetkých ročníkov. Úlohy sa týkali nielen slovnej zásoby ale aj gramatiky. Súťaž sa nám podarilo vyhodnotiť začiatkom tohto školského roku a výsledky nás náramne potešili. Všetkým žiakom ďakujeme za účasť a výhercom srdečne blahoželáme k úspechom!

Na konci minulého školského roka som sa zúčastnila súťaže English Star. Nebola som na tejto súťaži prvýkrát, a preto som vedela, čo ma čaká, aj keď úlohy sa každým rokom menia. Úlohy boli zamerané na slovnú zásobu a gramatiku, ktoré sme preberali v tom roku, ale aj na opakovanie. Otázky neboli, podľa mňa, ťažké, ale boli veľmi dobre vymyslené na zopakovanie celého učiva. Keď budem mať možnosť, určite sa zapojím do tejto súťaže aj v tomto školskom roku a všetkým ju určite odporúčam!  (Veronika Babiková, 9. B)

27.09.2021 00:00