Záver školského roka 2023/2024

:: Olympiády, súťaže

Szabóov grafický Lučenec 2024

Na hodinách výtvarnej výchovy sme sa ako každý rok venovali s niektorými triedami grafickej tvorbe. Pár žiakov sa na základe výborného ovládania danej techniky rozhodlo zapojiť so súťaže Szabóov grafický Lučenec a popasovať sa s témou BÁSEŇ.

Výsledky súťaže nás potešili. Žiačka Radoslava Radvanská (6.C) získala za svoju prácu odmenu v IV. kategórii. Žiačka Ema Michelčíková (9.D) zopakovala svoj úspech z minulého roka a opäť získala II. miesto v V. kategórii. Žiačka Veronika Oboňová (8.C) získala v rovnakej kategórii odmenu.

Vyhodnotenie v Lučenci je každoročne na vysokej úrovni, takže sme si ho 17.6.2024 poriadne užili!

Dievčatám prajeme veľa ďalších tvorivých síl!

Nikola Murinová

27.06.2024 00:00