:: Olympiády, súťaže

Súťaže SPŠE

Dňa 21.3.2022 sa na pôde SPŠE uskutočnili tímové súťaže pre základné školy, na ktorých sa úspešne zúčastnili aj naši žiaci z 9.C triedy, ktorí vytvorili tímy na každú suťaž. Súťažilo sa v matematike- ELEKTROmatik (Daniel Hnatič, StanislavMamrák, Jakub Lazorčák, Tomáš Neupauer), angličtine- ELEsparks (Daniel  Hnatič, Stanislav Mamrák, Jakub Lazorčák) a v elektronike- Elektronika hrou (Matej Šimkovič, Jakub Lazorčák). Týmto tímom sa podarilo uspieť a odnášajúsi domov všetky tri 1. miesta, ale aj cenné body na prijímacie skúšky.Žiakom blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.Taktiež ďakujeme učiteľom ANJ, MAT a odborných predmetov zo SPŠE za výborne zorganizované súťaže.
30.03.2022 05:00