:: Olympiády, súťaže

SÚŤAŽ ELEsparks

Dňa 27.1.2017 sa uskutočnilo 2. domáce kolo súťaže ELEsparks v anglickom jazyku, ktorú organizuje Stredná priemyselná škola elektrotechnická v Prešove. Je určená žiakom 7., 8. a 9. ročníka. Jej hlavným poslaním je propagovať anglický jazyk a prispievať k vyhľadávaniu talentovaných žiakov. Súťaže sa zúčastnilo 24 našich žiakov, ktorí boli rozdelení do tímov a spoločne riešili rôzne testové úlohy. Tým si zároveň precvičili aj schopnosť spolupracovať a to nielen s ich spolužiakmi, ale aj s o dva roky staršími žiakmi našej školy. Do školského kola postupujú dva tímy našich žiakov, ktorých členovia sú Mária Boldyová, Nina Palšová, Laura Švecová, Richard Klimko, Ester Halagová a Patrik Gabriely. Prajeme im veľa šťastia!

Mgr. Margaréta Vargová

17.02.2017 08:00