:: Olympiády, súťaže

Slávik Slovenska 2023

Dňa 5.5.2023 sa v ABC centre voľného času opäť spievalo. Speváci  dostali možnosť predviesť svoj talent na okresnom kole 31.ročníka súťaže v speve ľudových piesní „Slávik Slovenska.“

Pekných interpretácií bolo veľmi veľa, celá súťaž sa niesla v duchu zachovávania tradícií v tradičnom odievaní, na ktorom si dali súťažiaci aj organizátori záležať.

Našu školu reprezentovali   I.kategória:   Anna Adamková  1.A – Cena  poroty

II.kategória: Timotej Valenčin  4.C

III.kategória:Emma Birošová    7.D

Všetkým zúčastneným ďakujem za reprezentáciu školy a prajem veľa chuti do spievania opäť o rok. Špeciálne poďakovanie patrí Samuelovi Tarasovičovi 9.B za hudobný sprievod spevákov.

Lenka Michaliková

15.05.2023 00:00