:: Olympiády, súťaže

Školské kolo olympiády z ruského jazyka 2020

Počas dištančnej formy štúdia sa naši žiaci nepripravovali iba na online hodiny so svojimi vyučujúcimi, ale niektorí z nich sa zúčastnili aj olympiády z ruského jazyka.

Školské kolo sa uskutočnilo 4. decembra 2020 online formou prostredníctvom školského portálu EduPage. Svoje vedomosti si preverilo osem žiakov druhého stupňa našej školy. Žiaci sa na olympiádu z ruského jazyka poctivo pripravili a svoje znalosti si mohli overiť v pohodlí domova. Úlohy boli zamerané na počúvanie s porozumením, čítanie s porozumením a nechýbal ani test z kulturológie.

Ďakujeme veľmi pekne žiakom za účasť a gratulujeme k umiestneniu. Víťazka postupuje na krajské kolo a my jej držíme prsty, aby aj naďalej dosahovala skvelé výsledky.

Kategória A1:
1. Emma Duchová 7.A