:: Olympiády, súťaže

OLYMPIÁDA Z RUSKÉHO JAZYKA, NOVEMBER 2018

V posledných novembrových dňoch sa na našej škole konalo školské kolo Olympiády z ruského jazyka /kat. A1, A2/.  Záujem a chuť žiakov zapojiť sa do olympiády vyvrcholili v podobe dvoch príjemne strávených popoludní venovaných ruskému jazyku, počas ktorých si žiaci otestovali množstvo svojich schopností a vedomostí z oblasti gramatiky, čítania či počúvania s porozumením, ale aj kulturológie a hovorenej reči.

Umiestnenie:

Kategória A1

1.miesto – Ili Ivančová (VIII.A)

2.miesto – Natália Kačmárová (VIII.C)

3.miesto – Alena Petková (VI.B)

Kategória A2

1.miesto – Soňa Vraňuchová (IX.A)

2.miesto – Kristína Kubicová (IX.B)

2.miesto – Simon Bielek (IX.C)

Všetkým zúčastneným blahoželáme k dosiahnutému úspechu a víťazkám, ktoré nás budú reprezentovať v krajskom kole dňa 25.3.2019, držíme palce.

Mgr. Miroslava Chovancová, Mgr. Katarína Klimková

11.12.2018 00:00