:: Olympiády, súťaže

Matematická olympiáda 2024

V mesiaci apríl sa uskutočnili okresné kolá Matematickej olympiády v kategóriách  Z6 – Z8.

Najúspešnejšími riešiteľmi boli žiaci : Damián Fogaš z 7. C triedy, ktorý obsadil 2. miesto, Matúš Lazorčák z 7. A triedy 6. – 9. miesto, Tomáš Vaculčiak z 8.C triedy 6. – 7. miesto a Matej Fabián z 8.C  triedy 8. miesto.

Šimon Komara z 9. D triedy reprezentoval veľmi úspešne   našu školu v krajských kolách  až v troch kategóriách : Z 9  pre základné školy a B, C pre stredné školy .

Jeho umiestnenia sú výborné : kategória Z9  1. miesto

Kategória B    3. miesto

kategória C     2. – 3. miesto

Vďaka patrí p. uč. PaedDr. M. Leščinskému, ktorý Šimona na súťaže pripravoval.

Gratulujeme!

RNDr. Jana Toderišková