:: Olympiády, súťaže

Kvíz: Čítaš? Poznáš? Predveď sa...

Dňa 26.3.2024 usporiadala Miniknižnica ANJ kvíz: ,,Čítaš? Poznáš? Predveď sa...“. Zmerať si svoje vedomosti v danej oblasti prišli štvrtáci a piataci. Ich úlohou bolo napísať názvy 15 rozprávok,  z ktorých pochádzali hrdinovia v kvíze. Súťažiaci spoznali 8 až 10 hrdinov, čo nebolo jednoduché, pretože málokto pozná názvy anglických rozprávok podľa mena hlavnej postavy napísanej v anglickom jazyku.

Výhercom srdečne blahoželám a prajem veľa úspechov pri ďalšom skúmaní cudzích jazykov.

1.miesto – Alexis Čopíková V.A

2.miesto – Ema Girmalová V.A