:: Olympiády, súťaže

JASPO 2020 - BULLETIN

Koniec školského roka je pre každého z nás akýmsi bilancovaním práce. A nebolo jej  vôbec málo. Pár dlhých týždňov nás oddelilo od seba, preto radi spomíname na časy, keď sme boli spolu v škole na začiatku druhého polroka. A to nielen naši žiaci a učitelia, ale aj žiaci z iných prešovských škôl so svojimi pedagógmi na pôde našej školy.

Pripomeňme si naším bulletinom obdobie tesne pred vypuknutím koronakrízy, kedy sa na našej škole uskutočnila zábavno-vedomostná súťaž JASPO 2020/Jazyková súťaž Prešov/ pre žiakov prešovských škôl, a to v piatich cudzích jazykoch – v angličtine, v nemčine, v ruštine, vo francúzštine a v španielčine.

Chceme pochváliť tých žiakov našej školy, ktorí sa už tretí rok ukázali ako vynikajúci študenti, herci,  moderátori  či organizátori súťaže JASPO. Deviataci síce odídu, ale určite sú a budú vhodným príkladom pre mladších žiakov.

Už teraz vyzývame prešovské školy a osemročné gymnáziá, aby sa zaujímali o našu webstránku školy, na ktorej budú v septembri oznámené  podmienky 4. ročníka súťaže JASPO 2021. Tešíme sa na stretnutie!

Mgr. Eva Magdziaková

JASPO 2020 - Bulletin