:: Olympiády, súťaže

Hudobné talenty 2018/ 2019

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou života každého človeka. Napriek tomu, že dnešná doba dáva do popredia jazyky a moderné technológie, veľa detí má kladný vzťah k spevu, či hre na hudobný nástroj. Preto sa aj v tomto školskom roku uskutočnila na našej škole hudobná súťaž dňa 19. 11. 2018 pod názvom „Hudobné talenty“. Súťažilo sa tradične v troch kategóriách.  Porota v zložení Mgr. L. Markoviča, Mgr. I. Hermanovskej a Mgr. E. Vaškovej mala veľmi ťažkú úlohu vybrať výhercu,  hlavne v kategórii spev, ktorá mala silné zastúpenie. Aj so žiakmi, ktorí nevyhrali bude pán učiteľ Markovič ďalej pracovať a ich talent uplatňovať v súťažiach,  napr.: Slávici z lavice.

Kategória - spev:

1. miesto - Aneta Miženková VII. A
  2. miesto – Daniela Beňová IV. A
  3. miesto – Radoslava Radvanská I. D

Kategória – hra na hudobnom nástroji:

1. miesto – Samuel Tarasovič V. B
  2. miesto – Nikolas Godla VI. A
  3. miesto -  Marek Jambrich V. A

Kategória – spev a hra na hudobnom nástroji:

1. miesto – Martin Nogrady V. B
  2. miesto – Ester Mesárošova IX. A