:: Olympiády, súťaže

4. ročník športovej akadémie

27.január 2020  bol dlho očakávaným dňom, kedy si žiaci jednotlivých tried druhého stupňa našej základnej školy zmerali a porovnali vlastné športové  a pohybové zručnosti a schopnosti so svojimi rovesníkmi. Súťaže prebiehali podľa jednotlivých ročníkov v rôznych loptových hrách.

5.ročník - vybíjaná

6.ročník - prehadzovaná

7.ročník - basketbal

8.ročník - basketbal

9.ročník - volejbal.

Víťazi jednotlivých ročníkov boli odmenení putovným pohárom, ktorý im zo svojich rúk odovzdala Mgr.Renáta Klučárová, zástupkyňa riaditeľky školy.

Víťazi jednotlivých ročníkov:  5.D, 6.B, 7.A ,8.C, 9.A

Mgr.Zuzana Milá,Mgr.Marián Ferík