:: JASPO 2018

JASPO  2018 – JAZYKOVÁ SÚŤAŽ PREŠOV

Naša  Základná  škola   Kúpeľná v Prešove vyhlásila v školskom roku 2017/2018 pre žiakov  prešovských škôl 7., 8., 9., ročníka a žiakov osemročných gymnázií  pod záštitou pani primátorky mesta Prešov Ing. Andrey Turčanovej   1.ročník zábavnej vedomostnej súťaže v cudzích jazykoch pod názvom JASPO 2018. Víťazov čakajú  zaujímavé ceny.

Bude sa súťažiť 9. februára 2018 v priestoroch našej školy, a to v anglickom, nemeckom, ruskom, francúzskom a španielskom jazyku. Témou 1.ročníka je  HLAVNÉ MESTO KRAJINY, KTOREJ JAZYK SA UČÍM   a PREŠOV OČAMI CUDZINCA. Bližšie informácie sú uvedené v propozíciách, s ktorými boli oboznámené všetky prešovské školy.

Mgr.E.Magdziaková

Propozície k súťaži