:: OŽAZ september 2023

21.9.-22.9.2023 sa uskutočnilo 1.účelové cvičenie OŽAZ, pre žiakov 5.-9.ročníka. 21.9.2023 prebiehala teoretická príprava, ktorej cieľom bolo naučiť sa a oboznámiť sa ako sa zachovať a správať v mimoriadnych život ohrozujúcich situáciách. Z CO prípravy, zdravotníckej prípravy, topografickej prípravy, environmentálnej výchovy, výchovy k bezpečnému správaniu, dopravnej výchovy.

V piatok 22.9.2023 žiaci prakticky využili svoje vedomosti a zručnosti nadobudnuté počas teoretickej časti z predchádzajúceho dňa v športovom areáli Bowling pri trati. Tam sa nachádzali rôzne stanovištia.  Co obyvateľstva, športová príprava, zdravotnícka príprava, topografická príprava, environmentálna výchova. Praktickou formou pod vedením a usmernením pedagógov riešili rôzne imitované mimoriadne život ohrozujúce situácie. Riešenie úloh striedali so športovými aktivitami.

Mgr.Milá, Mgr.Ferík, Mgr.Blahovský