Záver školského roka 2023/2024

:: Školský rok 2023/2024

Zakliate kráľovstvo 2024

V školskom roku 2023/ 2024 sme sa naposledy pred prázdninami stretli s našimi milými seniormi zo Sabinovskej v Prešove. Po príchode a spoločnom zvítaní sme zistili, že sa niečo stalo. Čo to bolo? Čakalo na nás „Zakliate kráľovstvo“.

Deti, ktoré boli rozdelené v piatich skupinách museli splniť úlohy a postupne odkliať

„ Zakliate kráľovstvo“ a to – trávu, stromy, lavičky, altánok, listy a celú záhradu.

Deti plnili v skupinkách rôznych 5 úloh – navliekali guličky, skladali kocky, hádali hádanky o zvieratkách, robili cviky podľa zadania a riešili úlohy.

Po splnení ešte potrebovalo každé družstvo vyriešiť jednu tajničku. Z vyriešených slov sme poskladali vetu, kde sa nachádza stratený poklad.

Posledná splnená tretia úloha bola kľúčikom k truhlici s pokladom.

Kráľovstvo sme odkliali a deti dostali odmenu. Všetky deti sa snažili, boli súťaživé, hravé, zodpovedne plnili úlohy a tešili sa zo spoločnej aktivity aj so seniormi.

Ďakujeme Vám seniori za nádherný celý školský rok a tešíme sa na Vás v septembri .

Krásne prázdniny Vám prajú deti zo ZŠ Kúpeľná 2 v Prešove.

Mgr. Fecková a 3. oddelenie (1.C a 3. A trieda)

27.06.2024 00:00