Záver školského roka 2023/2024

:: Školský rok 2023/2024

Výlet druhákov 2024

Konečne nadišiel vytúžený dátum 31. máj 2024, kedy sa žiaci 2. ročníka zúčastnili školského výletu v ZOO - Spišská Nová Ves, na ktorý sa veľmi tešili. Hoci zoologická záhrada nie je rozlohou veľká, zato je bohatá na atraktívne zvieratá. Cieľom výletu bolo oboznámenie sa s ohrozenými druhmi zvierat a prehĺbenie povedomia nevyhnutnosti ochrany prírody. V areáli ZOO okrem zvieratiek využili žiaci stánky s občerstvením, so zmrzlinou a suvenírmi, kde si mali možnosť vyskúšať prakticky svoju finančnú gramotnosť. Ale na svoje si prišli aj tí, ktorí si radi zašantia na preliezkach alebo kolotoči. Vyšlo nám aj počasie, hoci ráno to vyzeralo nie najlepšie. Veľká vďaka patrí aj šoférom autobusov, ktorí nás bezpečne previezli do cieľa a späť. Šťastní, plní dojmov a zážitkov sme sa vrátili domov.

Učiteľky 2. ročníka

05.06.2024 00:00