:: Školský rok 2023/2024

Veselá vajíčková lúka 2024

Hoci je už Veľká noc za nami v Školskom klube detí sme si ju predsa len ešte trocha pripomenuli. Slniečko nám krásne hrialo, a tak sa deti mohli zabaviť pri hľadaní veľkonočných vajíčok a zajačikov. Úlohou bolo nájsť ich čo najviac. Na tajnom mieste sa skrývala aj sliepočka s kuriatkami, ktorú šikovne našiel a zároveň získal špeciálnu odmenu Dávid Ferenc zo 6. oddelenia. Hoci vyhrať mohlo iba jedno oddelenie, ani ostatné neodišli naprázdno a každé získalo malú drobnosť na pamiatku. Víťazom tejto veselej vajíčkovej lúky sa nakoniec stalo 9. oddelenie. Srdečne blahoželáme.

Mgr.Ľ. Krištofová

22.04.2024 00:00