:: Školský rok 2021/2022

Tvoríme vlastnú knihu 2022

Niektorí mladí ľudia vo voľnom čase radi čítajú, iní sa venujú rôznym športom, ďalší zasa radi trávia čas so svojimi blízkymi pri hraní spoločenských hier, niektorí vezmú ceruzu alebo štetec a niečo pekné nakreslia, namaľujú.  Nájdu sa, samozrejme, aj takí, ktorí stále siahnu po niečom inom, majú radi z každého rožka troška.

Naša žiačka Ema Michelčíková (7.D) zaznamenala počas tohto školského roka množstvo krásnych úspechov. Okrem predmetových olympiád to bolo veľa literárnych a výtvarných súťaží. Začiatkom roka sa jej naskytla výborná príležitosť zužitkovať svoj pisateľský a výtvarný talent pri vytvorení jedného diela – vlastnej knihy na tému „o čom šumia stromy“. Keďže má blízko aj k prírode, vznikla naozaj obdivuhodná knižka skrývajúca krásne morálne hodnoty. Posúďte sami!

Svojím výtvorom zaujala aj porotu národného kola, ktorá jej udelila 1. miesto.

Emke blahoželáme a  želáme veľa tvorivých síl!

Nikola Varcholíková

29.06.2022 00:00