:: Školský rok 2019/2020

Maľovanie na snehu 2020

Dňa   29.01.2020  sme sa zobudili  do sviežeho  a krásne  zasneženého  rána.  Zima nám ukázala svoje čaro v podobe  bielej  "periny".  Deti  z ŠKD,  Kúpeľná  2  s veľkou radosťou  tú  perinu využili vo svoj prospech.  Všetci  sa  zapojili  do akcie   a začali   súťažiť v stavaní  najkrajšieho snehuliaka, bunkru, anjela  a iných  objektov. Nie  menej  zaujímavé bolo aj maľovanie do snehu  - prešovských stavieb.

Po skončení  celoklubovej  súťaže  prišlo  vyhodnotenie  toho  najlepšieho.  Rozhodovanie  bolo veľmi  ťažké, pretože  fantázia  detí  je veľmi  pestrá. Po  spoločnej  porade  všetkých  p. vychovávateliek  sa rozhodlo,  že  víťazom  sa  stáva  každé  jedno  dieťa,  ktoré sa zapojilo   do zábavného  popoludnia  a   tvorilo čokoľvek z bielej hmoty zvanej - SNEH!

Mgr. Ľudmila Garberová

04.02.2020 00:00