:: Školský rok 2019/2020

Inklúzia nie je ilúzia

V priebehu uplynulého mesiaca sa všetci pedagogickí zamestnanci našej školy zúčastnili workshopu na tému „Inklúzia nie je ilúzia“. Cieľom stretnutí bolo rozšíriť si pedagogické kompetencie v oblasti inkluzívneho vzdelávania. Vďaka našej konzultantke z projektu Škola inkluzionistov PeadDr. Zuzane Reveszovej sme strávili popoludnia plné interaktívnych aktivít využiteľných pre ďalšiu pedagogickú prax.

Už dnes sa tešíme na ďalšie aktivity, ktoré v rámci projektu v Novom kalendárnom    roku absolvujeme.

Mgr. Alexandra Mihoková

školský špeciálny pedagóg