:: Školský rok 2019/2020

CEZPOĽNÝ BEH 2019

Dňa 27.9.2019 sa družstvo dievčat a jeden chlapec z našej školy zúčastnili súťaže v Cezpoľnom behu- okresného kola. Prezentácia, zahájenie a aj vyhlásenie výsledkov tejto atletickej súťaže sa konali na ZŠ Šmeralova v Prešove. Samotný pretek už ale prebiehal popri toku rieky Torysa. Bežalo  sa po oboch brehoch medzi mostmi na Bajkalskej a Mukačevskej ulici. Štart i cieľ boli pri Lanovom centre. Darilo sa družstvu našich žiačok v zložení Balážová Šarlotka, Havírová Evka, Kostrábová Terezka, Kovalčíková Nikolka, Kovalčíková Vaneska a Vužňáková Evka, ktoré ako družstvo skončili na peknom druhom mieste. V kategórii žiakov našu školu reprezentoval Malinovský Dávid, ktorý síce nestál na stupňoch víťazov, ale na trati vydal zo seba úplne všetko a s rovesníkmi bojoval až do posledných metrov.

Atletike a športu ZDAR!

Mgr. Marián Ferík