:: Školský rok 2019/2020

Anglicko – slovenské inscenácie v Scale 7.2.2020

Žiaci 6. a 7. ročníkov  dňa 7. februára 2020 mali nezvyčajné vyučovacie hodiny anglického jazyka.

V kine Scala si šiestaci mohli pozrieť javiskovú adaptáciu  bulharskej rozprávky o lenivom medveďovi, šikovnom sedliakovi a prefíkanej líške  -  SILLY BEAR.

Siedmaci sa zoznámili s dvojičkami  v hre JACK a JOE, v ktorej sa zo zdanlivo neškodnej situácie rozohral  napínavý príbeh o záchrane života pri mnohých nečakaných peripetiách, ktoré s tým súviseli.

Divadelné inscenácie boli koncipované ako učebné pomôcky, väčšine žiakov nerobila problém angličtina, v ktorej boli divadelné predstavenia hrané.

Vyjadrenia niektorých žiakov:

„Predstavenie sa mi páčilo. Bolo  veľmi zaujímavé, zábavné a poučné. Naučila som sa veľa nových slov. Teším sa na ďalší rok.“

Tereza Mušinská  7.B

„Predstavenie bolo vtipné a poučné, naučila som sa veľa nových slovíčok. Páčili sa mi herecké výkony.“

Lucia Petková  7.B

Mgr. Eva Magdziaková