:: Školský rok 2017/2018

OŽAZ 2018

Na deň OŽAZ -u som sa už dlhšie tešil. Rozmýšľal som, čo sa v tých dňoch bude diať, aký bude program a tak podobne. V pondelok, teda v teoretický deň sme sa učili o dopravnej výchove, o tom, ako si máme nasadiť plynové masky v prípade mimoriadnych, život ohrozujúcich situáciách, o topografických značkách a ešte o tom, ako sa máme zachovať, keď sa nejaký človek zraní, zlomí si nohu, popáli sa, vyvrtne si členok, atď. V utorok, teda v deň praktický  sme svoje vedomosti a zručnosti z predošlého dňa využili vonku na školskom dvore. Na školskom dvore sa nachádzali rôzne stanovištia. Celkovo ich bolo šesť. Dopravná výchova, CO obyvateľstva, športová príprava, zdravotnícka príprava, topografická príprava, environmentálna príprava. Súťažnou a praktickou formou sme mali možnosť preukázať teoreticky získané vedomosti z predošlého dňa. Súťažili spolužiaci piateho a šiesteho ročníka. Poradie bolo nasledovné.

1. miesto   5.C
  2. miesto   5.B