:: Školský rok 2017/2018

NÁJDI SVOJ ŠPORT

V piatok 3.novembra sme sa zúčastnili na ZŠ Sibírska podujatia  Nájdi svoj šport. Keď sme vošli dnu, zbadali  sme, že telocvičňa je rozdelená na časti. Hneď sme sa rozbehli na prvé stanovište, kde sme sa oboznámili s volejbalom. Naučili sme sa základy odbíjania lopty. Ďalšie stanovište bol kickbox. Ešte kým sme začali boxovať, pozreli sme si trofeje športovcov. Nasadili sme si rukavice a začali sme boxovať. Potom sme objavili hádzanú. Mali sme hodiť malú hádzanársku loptu na bránku, lenže  brankár bol šikovnejší. Pri florbale bolo zaujímavé to, že sme museli trafiť len malé otvory pri tyčkách a nie celú bránu. Ďalej nás čakal futbal. Na futbal sa obzvlášť tešil môj spolužiak Marek, lebo ho organizoval 1.FC Tatran. Na konci sme ešte behali cez prekážkovú dráhu, podobnú na akej cvičia vojaci. Boli to 2 hodiny, kde sme zažili kopec zábavy a smiechu.

Adam Maruša,5.B

16.11.2017 06:00