:: Školský rok 2016/2017

Športový deň so seniormi 2017

Dňa 16.6.2017 sa v rámci projektu Starší mladým a naopak konal Športový deň. Súťažiacich prišla pozdraviť aj pani primátorka, ktorá si spolu s deťmi a seniormi zasúťažila. Pre seniorov a deti z mesta Prešov boli pripravené súťaže ako hod šípkami, hod na plechovky, hod do vedra,  streľba na bránku, beh s cestovnou taškou, metlobal a chôdza s knihou na hlave. Okrem súťaží si deti prezreli areál Ekoparku a zvieratá, ktoré sa tam nachádzajú. Za absolvované súťaže boli deti odmenené sladkosťami. Deti a seniori strávili príjemný deň a navzájom sa povzbudzovali. Bola to naša posledná spoločná akcia v tomto školskom roku. Už teraz sa tešíme na ďalší školský rok a našich seniorov.

Mgr. Eva Labudová

22.06.2017 10:00