:: Školský rok 2016/2017

Slávnostná imatrikulácia prvákov 2016

Vážení rodičia žiakov 1. ročníka!

Slávnostná imatrikulácia prvákov má na našej škole už dlhoročnou tradíciou. Tento deň je významný  nielen pre Vaše deti, aj pre nás učiteľov, zvlášť pre panie učiteľky a vychovávateľky  1. ročníka, ktoré za pomerne krátky čas  uviedli ich k vzájomnému spoznávaniu sa , k vzájomnému spolunažívaniu, ale aj k vzájomnému rešpektu.   A aj keď začiatky boli neľahké, dynamické a vyrečite, nastal čas uviesť Vaše deti  do veľkej „rodiny školákov“na ZŠ, Kúpeľná 2, v Prešove.

Riaditeľstvo školy, v mene kolektívu učiteľov a vychovávateľov školy,  Vás  srdečne pozýva na slávnostnú imatrikuláciu žiakov 1. ročníka, ktorá sa uskutoční 5. októbra 2016 o 17,00 hod v telocvični školy.

Prajeme Vám príjemný a nevšedný zážitok.

Tešíme sa na spoluprácu.

PaedDr. Eva Bilišňanská