:: Školský rok 2016/2017

Certifikát kvality projektu eTwinning

Po úspešnom ukončení medzinárodného projektu eTwinning Mladí Európania, kto ste?/ Молодые европейцы, кто вы?, o ktorom sme Vás priebežne informovali v rámci webovej stránky školy, sme sa pokúsili získať aj národný certifikát kvality. Ten bol učiteľke a žiačkám udelený 10. mája 2017. Ako sa uvádza na oficiálnej stránke www.etwinning.sk , získanie tohto certifikátu znamená, že projekt dosiahol určitú národnú úroveň.

Srdečná vďaka šikovným žiačkám, ktoré boli do projektu zapojené a tiež vedeniu školy za vytvorenie podmienok a povzbudivé slová v trvaní celého projektu.

Veríme, že aj v budúcnosti budeme prostredníctvom podobných projektov spolupracovať s našimi zahraničnými partnermi, s ktorými sme sa zoznámili v tomto šk. roku.

Mgr. Juliána Vozárová

17.05.2017 04:00