:: Školský rok 2016/2017

Besiedka ku Dňu matiek

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám.

Deň matiek je výnimočný čas povedať našim mamám, ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili.

Žiaci IV.D si pripravili ako poďakovanie na túto príležitosť besiedku s bohatým programom. Predstavili sa mamkám ako herci, hudobníci, recitátori, speváci a tanečníci. V závere každý žiak obdaroval svoju mamku kytičkou, srdiečkom, úsmevom a vlastnými ďakovnými slovami.

Ďakujeme všetkým mamám za ich trpezlivosť a obetavosť, aby boli vždy naplnené dobrom, radosťou, nádejou a láskou.

Žiaci IV.D

17.05.2017 05:00