• Imatrikulácia prvákov

  Imatrikulácia prvákov

  21.11.2022

 • EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV 2022

  EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV 2022

  Veľký jazykový kvíz

 • Svetový deň mlieka

  Svetový deň mlieka

  28.9.2022

 • Pasovanie za čitateľov knižnice

  Pasovanie za čitateľov knižnice

  Marec 2022

 • Lyžiarsky kurz 2022

  Lyžiarsky kurz 2022

  Výcvikový kurz vo Vyšnej Boci

 • Týždeň zdravej výživy

  Týždeň zdravej výživy

  Deň jablka

 • Európsky deň jazykov

  Európsky deň jazykov

  26.9.2021

 • Projekt Milujem svoje mesto

  Projekt Milujem svoje mesto

  Skrášľovanie okolia Katedrály svätého Mikuláša

 • Deň detí 2021

  Deň detí 2021

  Deň detí v školskom klube

 • Tvorivé dielne v školskom klube

  Tvorivé dielne v školskom klube

  Výrova vianočných ozdôb a darčekov

 • Imatrikulácia prvákov

  Imatrikulácia prvákov

  Školský rok 2019/2020

 • ZŠ Kúpeľná 2, Prešov

  ZŠ Kúpeľná 2, Prešov

  Oficiálna webstránka základnej školy

Škola
Škola2

:: Školský rok 2016/2017

Dňa 8. 6.2017 sme boli v ekoparku, kde nám, žiakom piateho ročníka porozprávala pani Ing. Hrešová o chránených územiach a národných parkoch. Najviac ma zaujal Národný park Nízke Tatry, pretože 70% z jeho celkovej rozlohy pokrýva les. 

Dňa 16.6.2017 sa v rámci projektu Starší mladým a naopak konal Športový deň. Súťažiacich prišla pozdraviť aj pani primátorka, ktorá si spolu s deťmi a seniormi zasúťažila.

 

 

Mgr. Eva Labudová

Dňa 31.05.2017 sme navštívili Vodárenskú nádrž Starina,nachádzajúcu sa v Národnom parku Poloninya Múzeum moderného umenia AndyhoWarhola v Medzilaborciach. Najskôr sme navštívili vodárenskú nádrž, kde nám ukázali ako funguje celý systém vodnej priehrady.

 

 

Zuzana Demčáková (9.A)
Soňa Sabolová (9.B)
Miroslava Širgelová (9.C)

V rámci projektu „ Starší mladým a naopak“ strávili žiaci 3.D spolu so seniormi krásny deň v zoologickej záhrade v Spišskej Novej Vsi. Deti sa na výlet tešili a so seniormi si to naozaj užili. Poslednou akciou tohto školského roka bude Ekodeň v Ekoparku, na ktorý sa samozrejme tešíme.

 

Mgr.Eva Labudová

30. mája 2017 sme sa my, žiaci 8. ročníka, zúčastnili literárnej exkurzie. Navštívili sme expozície venované významným slovenským spisovateľom: Martinovi Kukučínovi a Pavlovi Országhovi Hviezdoslavovi. Doteraz to boli pre nás len mená, avšak na exkurzii sme ich mohli spoznať aj z inej stránky.

Dňa 29.5. deti školského klubu navštívili Súkromnú materskú škôlku Mamajáčik.  Prezreli si veľmi pekné priestory, zahrali sa spolu s deťmi zo škôlky a porozprávali sa s pani učiteľkami.  V telocvični mali pripravené zaujímavé aktivity.

  

Mgr. Tatiana Goliašová

Dňa 1.6.2017 sme  prijali pozvanie do Šarišskej galérie v Prešove , kde sme si mali možnosť prezrieť aktuálnu výstavu  kresleného humoru Zlatý súdok 2017. Vtipné obrazy nás nielen pobavili, ale nabudili k vlastnej tvorbe.

 

Mgr. Jana Zánová

Rok čo rok nám na ZŠ Kúpeľná nesmie chýbať zaujímavý výlet či exkurzia. Teraz bola naša exkurzia zameraná na dejiny literatúry a slovenského jazyka. Všetky triedy 7. ročníka mali možnosť vidieť príbeh najslávnejšieho zbojníka všetkých čias Jánošíka, či život a tvorbu básnika Janka Kráľa.

 

Miriam Gajdošová, 7.C

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sme pripravili zábavno-súťažné popoludnie na školskom dvore. Deti si zaspievali svoje obľúbené moderné, ale aj ľudové pesničky a zatancovali si na diskotéke.

 

                                                p. vych. Mária Mlynarčíková

Propagácia zdravého životného štýlu a zapojenie  sa čo najväčšieho počtu obyvateľov mesta do pohybových aktivít počas jedného dňa je hlavnou myšlienkou výzvy, do ktorej sa zapojili učitelia aj žiaci našej základnej školy. Týmto dňom v Prešove bola  streda 31. mája 2017.  Pohyb v rytme po dobu 15. minút  nás oslovil a my sme sa s radosťou pustili do aerobicu.

 

Mgr. Jana Zánová

Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
OK