:: Školský rok 2015/2016

Aj dnes 2.9.2015 nás slniečko sprevádzalo na ceste do školy. Opäť sme sa stretli v škole plní zážitkov a dojmov z prázdnin. V tomto  školskom roku sa bude na našej škole vzdelávať 786 žiakov. Pani riaditeľka PaedDr. Eva BIlišňanská nás všetkých milo  privítala. Osobitnú pozornosť venovala 111. prvákom, ktorí do školy vstúpili prvý krát. Učiteľom zaželala veľa tvorivosti a trpezlivosti a žiakom šťastný a úspešný celý školský rok.

Mgr. Jana Zánová, ZRŠ

Na základe hodnotenia Inštitútu pre ekonomické a sociálne reformy INEKO, ktorý zverejnil zoznam najlepších škôl na Slovensku, bola naša škola jednou z ôsmich škôl, kde „TIPOS team“ organizoval beh na 1 km.

Mgr. Jana Vachmanská

September 2015

Cieľom týždňa športu je podporiť športovú a fyzickú aktivitu obyvateľstva. Ukázať, aké je dôležité športovať a ako jednoducho si môžu zašportovať.

Počas týždňa športu „TIPOS team“ navštívi 8 základných škôl /vybrané školy v 8 krajských mestách –Košice, Prešov, Žilina, Trenčín, Banská Bystrica, Nitra, Trnava, Bratislava/.