:: Školský rok 2014/2015

Majstrovstvá Slovenska v mažoretkovom športe 2015

Majstrovstvá Slovenska v mažoretkovom športe 2015

6. a 7. Jún 2015 v Sabinove patril dievčenskej a ženskej kráse, šarmu a pohybu. Na súťaži v mažoretkovom športe sa zišli skupiny mažoretiek z celého Slovenska. Súťažilo sa v 4 vekových kategóriách- deti, kadet, junior a senior a vo veľkých a malých formáciách baton pom-pom, flag, mix, klasické mažoretky a show. Naše mažoretky svoju celoročnú prípravu zúročili vo všetkých kategóriách, v ktorých súťažili. Okrem skvelých výsledkov si vybojovali aj účasť na Majstrovstvách Európy, ktoré sa budú konať v auguste v Brne.

1.miesto Klasické mažoretky kadet

1.miesto Flag junior

2.miesto Mix skupina senior

3miesto  Baton mini senior

Poďakovanie patrí trénerke Aďke Stašíkovej, dievčatám, rodičom a vedeniu školy za snahu, podporu a trpezlivosť.

SME JEDEN TÍM!

09.07.2015 09:00