:: Školský rok 2014/2015

Letná olympiáda ŠKD 2015

V slnečné júnové popoludnie pani vychovávateľky zorganizovali pre deti ŠKD športové popoludnie pod názvom Letná olympiáda ŠKD 2015. O slávnostný ceremoniál sa postarali dievčatá  a pani vychovávateľka IV.oddelenia. Celú olympiádu umocnil slávnostný nástup, kde za sprievodu olympijskej hymny dievčatá v kostýmoch priniesli olympijský oheň a olympijskú vlajku. Sľub za všetkých súťažiacich predniesli deti  1. ročníka, kde sľúbili, že budú súťažiť čestne v duchu fair play. Za rozhodcov predniesla slávnostný sľub pani vychovávateľka Mušková. Na záver slávnostného ceremoniálu nechýbala  báseň  Óda na šport od Pierra de Coubertina, ktorú predniesli dievčatá 4.ročníka. Súťažili zástupcovia všetkých oddelení v disciplínach skok z miesta, beh na 100 m a hod na cieľ.  Na regulárny priebeh olympiády dohliadali rozhodcovia zo zástupov vychovávateliek.

Výsledné sčítanie bodov rozhodlo o umiestnení na prvých troch miestach:

I.miesto 8.oddelenie

II.miesto 7.oddelenie

III.miesto 4.oddelenie

Všetci súťažiaci sa tešili zo sladkej odmeny a prvé tri miesta dostali diplom a vecné ceny. Príjemne strávené popoludnie so športom sa vydarilo a už teraz sa tešíme na ďalšie ročníky letnej olympiády ŠKD

27.06.2015 09:00