:: Školský rok 2014/2015

Koniec školského roka 2014/2015

Záver školského roka je príležitosťou na zhodnotenie celoročnej práce našich žiakov. Tí sa  v školskom roku 2014/2015 pod vedením vyučujúcich zapojili do jazykových, humanitných, prírodovedných a športových súťaží. Žiakom za ich úspešné umiestnenia v okresných a krajských kolách odovzdala hodnotné knižné odmeny naša pani riaditeľka, PaedDr. Eva Bilišňanská. Úspechy sme dosiahli aj v  celoslovenských kolách. 1. miesta obsadili S. Murčinková, A. Lipková, M. Bednárová a M. Doucha. Odmeny si prevzali z  rúk poslankyne Mestského zastupiteľstva pri mestskom úrade v Prešove a členky rady školy PhDr. Janet Langovej.

Ocenenia boli udelené aj tým, ktorí sa výraznou mierou zapájali do školských alebo mimoškolských akcií či podujatí a dosiahli výborné výchovno-vzdelávacie výsledky.

Naša škola udeľuje aj výnimočné ocenenie , tzv. cenu Premianta školy. Každoročne ju získa žiak deviateho ročníka za deväťročné reprezentovanie školy a šírenie jej dobrého mena. V tomto školskom roku si toto ocenenie prevzal deviatak Andrej Lipták.

Oceneným srdečne blahoželáme a veríme, že vzájomnou spoluprácou pedagógov, žiakov a rodičov dosiahneme úspechy aj v budúcom školskom roku!

Mgr. Maroš Semančík

02.07.2015 00:00