:: Školský rok 2014/2015

Imatrikulácia prvákov

Ako každý rok aj tento rok sa na našej škole dňa 3.10.2014 v popoludňajších hodinách  konala slávnostná imatrikulácia prvákov. Bol to zvláštny deň, aj keď mali sa sebou už mesiac pôsobenia v školských laviciach, až v tento deň boli pasovaní do prváckeho cechu. Stali sa ozajstnými žiakmi našej školy.Museli splniť 3 úlohy. Prvou úlohou bolo zaspievanie prváckej hymny. Druhou úlohou bolo zloženie sľubu prváka. Treťou úlohou bolo preukázanie šikovnosti žiakov v tanci alebo v speve.

Po splnení všetkých úloh boli slávnostne dekorovaní vedením školy: PaedDr.  Evou Blišňanskou, Mgr. Máriou Tkáčovou a Mgr. Renátou Klučárovou. Sladkou bodkou za touto udalosťou bolo malé pohostenie v triedach.

Našim prvákom prajeme veľa úspechov v učení a plnení každodenných povinností.

Zapísali: Mgr. Jana Augustínová, Mgr. Ivana Hermanovská,

Mgr. Anna Hyrjová, Mgr. Zuzana Stašová.

31.10.2014 10:00