:: Školský rok 2014/2015

Fašiangy Denného centra pre seniorov

Fašiangy  Denného centra pre seniorov na Sabinovskej ulici v Prešove

Dňa 11.2.2015 organizovalo Denné centrum pre seniorov na Sabinovskej ulici v Prešove pre svojich klientov Fašiangovú zábavu. Naše pani vychovávateľky spolu s deťmi z ŠKD pri tejto príležitosti nacvičili program, ktorým prispeli k fantastickej  atmosfére. V programe sa predstavili mažoretky pod vedením E. Labudovej a A.Stašíkovej, dievčatá z 10.oddelenia pod vedením Z.Dupkalovej predviedli moderný a ľudový tanec  a nechýbala ani báseň v podaní dievčat  z 2.oddelenia pod vedením J.Podsedlej. Slávnostnú bodku za programom, ktorý deti predviedli  urobila p.riaditeľka našej školy PaedDr. E.Bilišňanská, ktorá pozdravila všetkých prítomných a popriala im výbornú zábavu.

16.02.2015 09:00